Kod producenta:ACU-DPQ65W
Stan magazynowy:
Kod EAN:8595247908216
Waga:0,15 kg
Uwaga:CE+WEEE
Gwarancja:24 mc.
Napięcie wyjściowe:20
Prąd wyjściowy (maks.):3.25
Moc:65
Rodzaj ładowarki:Sieciowa
Złącza:2 x USB (Type C)
Waga:118
Wymiary:103 x 36 x 32mm
Pasuje do:notebooki, telefony i inne urządzenia mobilne
Kolor (wyliczeniowy):Biały
Podróżna ładowarka sieciowa AXAGON ACU-DPQ65W GaN umożliwia szybkie ładowanie do trzech urządzeń mobilnych jednocześnie. Dzięki mocy całkowitej 65W ładowarka potrafi ładować notebooki, telefony i inne urządzenia mobilne z najwyższą możliwą prędkością. Adapter oferuje standardowe złącze USB-A, ale także dwa dwustronne złącza USB-C.
Technologia Quick Charge 4+ umożliwia aż 4x szybsze ładowanie telefonów niż standardowa ładowarka USB. Technologia Power Delivery 3.0 zapewnia wsparcie dla nowoczesnych telefonów, ale także dla ładowania 65W PD potężnych laptopów.
Ładowarka zapewnia ładowanie PD 20W dla iPhone'a 12, 13, 14 i 15, a także oferuje ładowanie PD 27W dla iPhone'a 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro i ich modeli Pro Max. Ponadto obsługuje ładowanie SFC 25W dla Samsung Galaxy S20 - S24, Note i serii Z Fold, a także oferuje ładowanie SFC 2.0 45W dla Samsung Galaxy S20 - S24 Ultra, Tab S7+ - S9+, Tab S8 - S9 Ultra.
Wejście:
Napięcie wejściowe AC 100V-240V / 1.5A / 50-60Hz (funkcja WIV), wspiera większą ilość narodowych standardów ładowania.
Dwuigłowa wtyczka euro - zintegrowana w obudowie zasilacza
Wyjścia:
USB-A port QC (telefony) maks. 30W: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
Technologia ładowania: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A
USB-C port PD2 (telefony) maks. 33W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A, PPS: 3.3-11V/3A
USB-C port PD1 (notebooki, telefony) maks. 65W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A, PPS: 3.3-11V/5A
Maksymalna wydajność z wieloma portami:
QC + PD2 maksymalna moc 24W, ładowanie w trybie SMART (maks. 5V/4.5A)
QC + PD1 maksymalna moc 63W
PD1 + PD2 maksymalna moc 63W
QC + PD1 + PD2 maksymalna moc 60W
całkowita moc maksymalna 65W
całkowity prąd maksymalny 5A
Obsługiwane technologie ładowania:
Standardowe ładowanie wszelkich urządzeń wspierających 5V oraz ładowanie Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
SMART - ładowanie maks. 5V/4.5A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
PE+ - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu MediaTek Pump Express+ i Pump Express+ 2.0.u
FCP - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Huawei Fast Charge Protocol.
SCP - szybkie ładowanie (do 20W) przy użyciu protokołu Huawei SuperCharge Protocol.
AFC - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Samsung Adaptive Fast Charging.
SFC - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Samsung Super Fast Charging a Super Fast Charging 2.0.
PPS - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Programable Power Supply (część USB PD 3.0 i QC4+).
PD - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
Przykłady obsługiwanych telefonów, tabletów i laptopów:
SFC - szybkie ładowanie (do 25W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 series, Note 10, 20 series, Z Fold 2, 3, 4 series.
SFC 2.0 - szybkie ładowanie (do 45W) telefonów Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra.
PD - szybkie ładowanie telefonów Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
PD - szybkie ładowanie (do 20W) telefonów Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus.
PD - szybkie ładowanie (do 27W) telefonu Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max.
PD - szybkie ładowanie (do 65W) laptopów Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Apple MacBook Air, MacBook Pro, iPad mini, iPad Air, iPad Pro i innych.
Ładowarka wspiera funkcje WIV, AIC, CV/CC:
Kompleksowa ochrona wyjścia: OCP, OVP, OTP, OSP:
Over Current Protection. Ochrona wyjścia przed prądem przetężeniowym.
Over Voltage Protection. Ochrona przeciwprzepięciowa na wyjściu.
Over Temperature Protection. Ochrona przed przegrzaniem adaptera.
Output Short Circuit protection. Ochrona przeciwzwarciowa na wyjściu.
Dalsze właściwości:
Wymiary obudowy zasilacza 103 x 36 x 32 mm łącznie wtyczki