Strona główna » Zasilanie awaryjne » Akumulatory » Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)
Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)-581632Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)-4885931Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)-4885930
Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)-581632
Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)-4885931
Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)-4885930
Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)
Gembird
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:ZSIGEMAKU0009
Kod producenta:BAT-12V9AH
Stan magazynowy:
Kod EAN:8716309071840
Waga:2,49 kg
Szerokość:65 mm
Wysokość:94 mm
Głębokość:151 mm
Ilość dołączonych baterii:1 szt.
Liczba baterii włączone:1 szt.
Technologia baterii:Ołowiany (VRLA)
Wysokość produktu:94 mm
Szerokość produktu:151 mm
Głębokość produktu:65 mm
Wysokość opakowania:120 mm
Waga wraz z opakowaniem:11,4 kg
Waga produktu:2,7 kg
Szerokość opakowania:170 mm
Głębokość opakowania:280 mm
Kolor produktu:Czarny
Napięcie baterii:12 V
Rodzaj baterii:Ołowiowa (VRLA)
Napięcie zasilania / zasilacza:12 V
Typ akumulatora/baterii:Żelowy
Kolor główny:Czarny
Kod producenta:BAT-12V9AH
Pojemność baterii:9 Ah
Waga:2,50 kg
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: G012M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Akumulator Volt Polska AGM OPTI 12V 90Ah
szt.Do koszyka
12V/60Ah Żelowa bateria do głębokiego cyklu.
szt.Do koszyka
Akumulator Volt Polska Gel VPRO Solar 12V 140Ah
VOLT POLSKA AKUMULATOR AGM 12V 100 Ah-7073955