Strona główna » Monitory » Monitory LCD » AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Monitor AOC 27" C27G4ZXE 2xHDMI DP-13414431AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27
Monitor AOC 27" C27G4ZXE 2xHDMI DP-13414431
AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27
AOC G4 C27G4ZXE monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
AOC
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRDGZG
Kod producenta:C27G4ZXE
Stan magazynowy:
Kod EAN:4038986182027
Waga:8,31 kg
Tryb wyłączenia:0,3 W
Kąt widzenia (pionowy):178°
Technologia wyświetlacza:LED
Kensington Lock:Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą):611,5 mm
Pobór mocy:30 W
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Ekran dotykowy:Nie
NVIDIA G-SYNC:Nie
Niski input lag:Tak
Kąt widzenia w poziomie:178°
Licznik FPS:Tak
Standard VESA:Tak
Natywna proporcja obrazu:16:9
Maksymalna częstotliwość odświeżania:280 Hz
Redukcja rozmycia ruchu:Tak
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Wbudowane głośniki:Nie
Ilość DisplayPort:1
Kontrola cieni:Tak
Konstrukcja bezramkowa:Tak
Typ matrycy:Fast VA
Klasyfikacja krzywizny ekranu:1500R
Ekran matowy:Tak
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Wysokość (bez podstawy):367,6 mm
Jasność wyświetlacza (typowa):300 cd/m2
Waga (bez podstawy):4,05 kg
Pokrętło:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):177 mm
Szerokość (bez podstawy):611,5 mm
Głębokość (bez podstawy):78,7 mm
Czas odpowiedzi (typowy):0,3 ms
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
AMD FreeSync:Nie
Obsługa VESA Adaptive Sync:Tak
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Tryb gry:Tak
Pozycjonowanie na rynku:Gaming
Odłączana podstawa:Tak
Gęstość pikseli:81,59 ppi
Przednia osłona:Czarny
Typ HD:Full HD
Kolor nóżek:Czarny
Pokrycie sRGB (typowe):125,7%
Regulacja wysokości:Nie
Wyjście na słuchawki:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):68,6 cm
Podświetlenie LED:Tak
Wyjścia słuchawkowe:1
Zasięg skanowania w poziomie:30 - 320 kHz
Wersja HDMI:2.0
Zasięg skanowania (długość):48 - 280 Hz
Wersja DisplayPort:1.4
Zakres kąta nachylenia:-3 - 21°
Ilość portów HDMI:2
Wysokość urządzenia (z podstawą):457 mm
Wysokość opakowania:440 mm
Wtyk słuchawek:3,5 mm
Waga wraz z opakowaniem:8,26 kg
Współczynnik kontrastu (typowy):4000:1
Szerokość opakowania:730 mm
Współczynik kontrastu (dynamiczny):80000000:1
Przewody:DisplayPort,Prąd przemienny,HDMI
Wbudowany USB hub:Nie
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Głębokość opakowania:161 mm
Waga (z podstawą):4,97 kg
Kolor produktu:Czarny
Typ podświetlacza:W-LED
HDMI:Tak
Przekątna ekranu:27"