Strona główna » Monitory » Monitory LCD » AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Czarny
AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Czarny-13038954AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34
AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Czarny-13038954
AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34
AOC V5 CU34V5CW/BK LED display 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Czarny
AOC
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCR9289
Kod producenta:CU34V5CW
Stan magazynowy:
Kod EAN:4038986110273
Waga:17,70 kg
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1251976
Ilość portów upstream:1
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Typ matrycy:VA
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Typ dostarczonego zasilacza AC:Nie
Ilość głośników:2
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C:Tak
Maksymalne zasilanie USB:65 W
Typ pomiaru czasu reakcji:GTG (Gray to Gray)
Długość przekątnej ekranu (cm):86,4 cm
Rozmiar plamki:0,23175 x 0,23175 mm
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Regulowana wysokość (max):13 cm
Zakres kąta nachylenia:3 - 21°
Pozycjonowanie na rynku:Dom
Efekty świetlne:Nie
Wtyk słuchawek:3,5 mm
Gęstość pikseli:110 ppi
Twardość powierzchni:6H
Podstawa dołączona:Tak
Współczynnik kontrastu (typowy):3000:1
Typ HD:Wide Quad HD
Czas reakcji (MPRT):1 ms
Współczynik kontrastu (dynamiczny):20000000:1
Wyjście na słuchawki:Tak
Rodzaj wykończenia zewnętrznego:Matowy
Wbudowany USB hub:Tak
Podświetlenie LED:Tak
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Wbudowana kamera/aparat:Tak
Wyjścia słuchawkowe:1
Rodzaj portuUSB upstream:USB Type-C
Typ podświetlacza:W-LED
Wersja HDMI:2.0
Odłączana podstawa:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Wersja DisplayPort:1.2
Mobile High-Definition Link (MHL):Nie
Technologia wyświetlacza:LED
Przewodowa sieć lan:Nie
Długość kabla USB:1,8 m
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Port DVI:Nie
Przednia osłona:Czarny
Stojak dołączony:Tak
Ilość portów HDMI:1
Zasilanie USB:Tak
Regulacja pochylenia:Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny):50000 h
Megapiksele:2 MP
Kolor nóżek:Czarny
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Diody LED:Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
OSD:Tak
Przewody:USB Type-C,Prąd przemienny,HDMI
Certyfikaty zgodności:CE
Obraz po obrazie (PbP):Tak
NVIDIA G-SYNC:Nie
Kolor produktu:Czarny
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1251976
Wyście mocy ac:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Możliwość montażu na ścianie:Tak
Ekran matowy:Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania:100 Hz
HDMI:Tak
Liczba języków OSD:19
Wbudowany mikrofon:Nie
Cechy marki:Nie
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Kąt widzenia (pionowy):178°
Typ grubości ramki:Bezszkieletowy
Konstrukcja bezramkowa:Tak
Typ zasilacza:Wewnętrzny
Kąt widzenia w poziomie:178°
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Kensington Lock:Tak
Okres gwarancji:3 lat(a)
Natywna proporcja obrazu:21:9
Jasność wyświetlacza (typowa):300 cd/m2
Szybkie ładowanie:Tak
Ilość DisplayPort:1
Długość kabla HDMI:1,5 m
Obrotowe:Tak
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość):1
Wersja USB hub:3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Ekran dotykowy:Nie
Wbudowany pzełącznik KVM:Nie
Regulacja wysokości:Tak
Czas odpowiedzi (typowy):4 ms
Certyfikaty:CB,EAC
Klasyfikacja krzywizny ekranu:1500R
Oś obrotu:Nie
Typ AMD FreeSync:FreeSync
Standard VESA:Tak
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:34 kWh
Moc wyjściowa (RMS):10 W
Wbudowane głośniki:Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:35 kWh
Ilość portów USB Typu A downstream:4
AMD FreeSync:Tak
Przekątna ekranu:34"