Strona główna » Karty sieciowe » Sieciowe karty bezprzewodowe PCI » Asus- karta sieciowa PCE-AX1800
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800-8866188
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800-8866192
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800-8866189
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800-8866190
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800-8866191
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800
Asus
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:KSIASUBPC0006
Kod producenta:PCE-AX1800
Stan magazynowy:
Kod EAN:4711081463849
Waga:0,22 kg
Sposób łączności:Bezprzewodowy
Konstrukcja anteny:Zewnętrzny
Antena:Tak
Częstotliwość Wi-Fi:Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Wewnętrzny:Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85176990
Podstawowy standard Wi-Fi:Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi:802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 10 x64
Maksymalna szybkość przesyłania danych:1775 Mbit/s
Wysokość produktu:22 mm
Szerokość produktu:120 mm
Głębokość produktu:88 mm
Wysokość opakowania:50 mm
Waga wraz z opakowaniem:250 g
Waga produktu:49,4 g
Szerokość opakowania:180 mm
Głębokość opakowania:138 mm