Brother DCP-J1200WERE1 drukarka wielofunkcyjna Atramentowa A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi-13838596
Brother DCP-J1200WERE1 drukarka wielofunkcyjna Atramentowa A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi
Brother
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRDEI1
Kod producenta:DCPJ1200WERE1
Stan magazynowy:
Kod EAN:4977766825160
Waga:7,02 kg
Pozycjonowanie na rynku:Biznes
Funkcja n w jednym (N=):2,4
Wbudowany wyświetlacz:Tak
Wejściowa głębokość skali szarości:10 bit
Procesor wbudowany:Tak
Zużycie prądu (tryb gotowości):2,5 W
Przewodowa sieć lan:Nie
Rozmiary kopert:DL,C5,Monarch,Com-10
Standardy Wi- Fi:802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g
Zmniejszanie/powiększanie kopii:25 - 400%
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie:2500 stron/mies.
Wysokość produktu:506 mm
Szerokość produktu:219 mm
Tryby druku duplex:Ręczny
Głębokość produktu:469 mm
Technologie mobilnego wydruku:Apple AirPrint,Mopria Print Service
Technologia skanowania:CIS
Wysokość opakowania:469 mm
Skanuj do:Mail,OCR,Obraz,Pilnik
Waga wraz z opakowaniem:8,06 kg
Rozmiary nośników non-ISO:Spis
Waga produktu:6,85 kg
Poziomy skali szarości:256
Szerokość opakowania:506 mm
Głębokość opakowania:219 mm
Pojemność pamięci wewnętrznej:128 MB
Kolor produktu:Biały
Podwójne drukowanie:Tak
Port USB:Tak
Maksymalny obszar skanowania:213,9 x 295 mm
Maksymalna rozdzielczość:1200 x 1200 DPI
Maksymalna rozdzielczość kopiowania:1200 x 1200 DPI
Wi-Fi:Tak
Kopiowanie:Kopiowanie w kolorze
Technologia druku:Atramentowa
Kolor(y) wkładów drukujących:Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Maksymalne obciążenie:2500 stron/mies.
Fax:Nie
Liczba portów USB 2.0:1
Drukowanie:Drukowanie w kolorze
Wyjściowa głębokość skali szarości:8 bit
Skanowanie:Skanowanie w kolorze
Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze):10 s
Sterowniki skanera:TWAIN,WIA
Taktowanie procesora:576 MHz
Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni):6,5 s
Rozmiary seri A ISO (A0…A9):A6,A5,A4
Cykl pracy (zalecany):50 - 1000 stron/mies.
Całkowita pojemność wyjściowa:50 ark.
Optyczna rozdzielczość skanowania:1200 x 2400 DPI
Funkcja duplex:Drukuj
Całkowita pojemność wejściowa:150 ark.
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A):A4
Średnie zużycie energii podczas kopiowania:13 W
Całkowita liczba podajników:1
Głębokość koloru wyjścia:24 bit
Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono:16 ipm
Głębokość koloru wejścia:30 bit
Rodzaj palety:800 x 1200 mm
Zużycie energii (tryb uśpienia):0,8 W
Prędkość druku (ISO / IEC 24734), kolor:9 ipm
Piktogram(y) zagrożenia:GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące
Tryb wyłączenia:0,2 W
Waga nośników na tacce wielozadaniowej:64 - 220 g/m2
Pobór mocy w trybie czuwania:1,1 W