Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Dahua Technology LM24-H200 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
MONITOR DAHUA LM24-H200-13006055
Dahua Technology LM24-H200 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8
Dahua Technology LM24-H200 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
DAHUA
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:WLONONWCRABRB
Kod producenta:6923172503114
Stan magazynowy:
Kod EAN:6923172503114
Waga:4,60 kg
Pobór mocy:24 W
Wysokość (bez podstawy):326,4 mm
Szerokość (bez podstawy):541,8 mm
Ekran dotykowy:Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR):E
Współczynnik kontrastu (typowy):3000:1
Standard VESA:Tak
Głębokość (bez podstawy):47 mm
Wbudowany USB hub:Nie
Wbudowane głośniki:Tak
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Waga (z podstawą):3,2 kg
Regulacja wysokości:Nie
Technologia wyświetlacza:LED
Moc wyjściowa (RMS):3 W
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Ilość głośników:2
NVIDIA G-SYNC:Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Liczba portów VGA (D-Sub):1
Kształt ekranu:Płaski
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Czas odpowiedzi (typowy):8 ms
AMD FreeSync:Nie
Pozycjonowanie na rynku:Biuro
Typ HD:Full HD
Wyjście na słuchawki:Tak
Ilość portów HDMI:1
Zakres wilgotności względnej:20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Wysokość opakowania:125 mm
Waga wraz z opakowaniem:4,5 kg
Szerokość opakowania:606 mm
Przewody:Prąd przemienny,HDMI
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1263652
Głębokość opakowania:405 mm
Kolor produktu:Czarny
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1263652
HDMI:Tak
Kąt widzenia w poziomie:178°
Kąt widzenia (pionowy):178°
Natywna proporcja obrazu:16:9
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:17 kWh
Przekątna ekranu:23,8"