Strona główna » Podzespoły » Dyski twarde » dyski SSD » Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP480GBSS3S55S25)
Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP480GBSS3S55S25)-980654Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5
Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP480GBSS3S55S25)-980654
Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5
Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP480GBSS3S55S25)
Silicon Power
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:DIASLPSSD0008
Kod producenta:SP480GBSS3S55S25
Stan magazynowy:
Kod EAN:4712702629408
Waga:0,05 kg
Pojemność pamięci SSD:480 GB
Obsługa S.M.A.R.T.:Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny):1500000 h
Element dla:PC/notebook,TLC,Serial ATA III,CE, FCC
Wysokość produktu:7 mm
Szerokość produktu:100 mm
Głębokość produktu:69,8 mm
Kolor produktu:Czarny
Typ pamięci:TLC
Przeznaczenie:PC/Laptop
Kontroler:Phison PS3110-S10
Rodzina dysków:Silicon Power S55
Niezawodność MTBF:1,500,000 h
Maks. szybkość zapisu:330 MB/s
Operating voltage:5 V
Maks. szybkość odczytu:520 MB/s
Format fizyczny:2.5"
Cechy zabezpieczeń:Wytrzymały na wibracje,Odporny na wstrząsy
Technologia dysku:SSD - półprzewodnikowy
Typ dysku SSD:2.5"
Interfejsy:SATA III
Korekcja ECC:Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):RoHS
Pojemność dysku:480 GB
Usługa RAID:Tak
Certyfikaty:CE, FCC
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM):450 MB/s
Szerokość:69.85 mm
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM):500 MB/s
Wysokość:7 mm
Zgodność z RoHS:Tak
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO):530 MB/s
Głębokość:100 mm
Wstrząsy podczas pracy:1500 G
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO):560 MB/s
Interfejs:Serial ATA III
Wsparcie TRIM:Tak
Kolejkowaniem zadań (NCQ):Tak
Typ błysku NAND:TLC (Triple Level Cell)
Cechy zabiezpieczeń:Odporny na wstrząsy,Wytrzymały na wibracje
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84717070
Napięcie pracy:5 V
Wibracje podczas pracy:20 G
Kod korekcyjny:Tak
Szybkość przesyłania danych:6 Gbit/s
Standardowe rozwiązania komunikacyjne:Serial ATA III,TLC,PC/notebook,CE, FCC
Rozmiar kieszeni dysku SSD:2.5"