Edbak VWPOP95-L uchwyt do ścian wideoEdbak VWPOP95-L uchwyt do ścian wideo-16077911
Edbak VWPOP95-L uchwyt do ścian wideo
Edbak VWPOP95-L uchwyt do ścian wideo-16077911
Edbak
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCREBOP
Kod producenta:VWPOP95-L
Stan magazynowy:
Kod EAN:5908252968176
Waga:15,95 kg
Maksymalna wielkość ekranu:2,41 m (95")
Dystans do ściany (min.):10 cm
Dystans do ściany (max.):31,5 cm
Minimalny uchwyt VESA:100 x 100 mm
Maksymalny uchwyt VESA:800 x 600 mm
Typ mocowania:Ściana
Zakres kąta nachylenia:0 - 20°
Regulacja pochylenia:Tak
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy:1
Wysokość produktu:701 mm
Szerokość produktu:1083 mm
Głębokość produktu:100 mm
Wysokość opakowania:120 mm
Waga wraz z opakowaniem:36 kg
Waga produktu:32,5 kg
Szerokość opakowania:1125 mm
Głębokość opakowania:790 mm
Kolor produktu:Czarny
Maksymalny udźwig:130 kg
Certyfikaty:RoHS
Zarządzanie okablowaniem:Tak
Minimalna wielkość ekranu:177,8 cm (70")