Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » G.SKILL AEGIS DDR4 16GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16S-16GIS
G.SKILL AEGIS DDR4 16GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16S-16GIS
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40180
Kod producenta:PAMGSKDR40180
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294224408
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Opóźnienie SPD:38
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V
profil SPD:Tak
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):1 x 16 GB
Opóźnienie cas:16
Obsługa kanałów pamięci:Jednokanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz