Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365929G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365927G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365930G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365928G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365931
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365929
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365927
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365930
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365928
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-FX5-7365931
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50042
Kod producenta:F5-6000J3636F16GX2-FX5
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294232687
Waga:0,12 kg
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO):1.0
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO):Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
profil SPD:Tak
Typ pamięci RAM:DDR5
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie cas:36
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz