Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO BLACK F5-6000J2836G32GX2-FX5
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO BLACK F5-6000J2836G32GX2-FX5G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO BLACK F5-6000J2836G32GX2-FX5-15862021G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO BLACK F5-6000J2836G32GX2-FX5-15862022
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO BLACK F5-6000J2836G32GX2-FX5
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO BLACK F5-6000J2836G32GX2-FX5-15862021
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO BLACK F5-6000J2836G32GX2-FX5-15862022
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50192
Kod producenta:F5-6000J2836G32GX2-FX5
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294237934
Waga:0,13 kg
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO):Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 32 GB
Korekcja ECC:Nie
Typ pamięci RAM:DDR5
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.4 V
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz