Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9534323G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714922G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714924G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714923G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714920G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714921
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9534323
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714922
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714924
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714923
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714920
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5-9714921
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3040G32GX2-FX5
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50079
Kod producenta:F5-6000J3040G32GX2-FX5
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294233424
Opóźnienie cas:30
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.4 V
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz
Wysokość produktu:33 mm