Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485038G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485034G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485037G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485035G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485036
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485038
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485034
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485037
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485035
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F32GX2-FX5-15485036
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50172
Kod producenta:F5-6000J3636F32GX2-FX5
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294237637
Waga:0,13 kg
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO):Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 32 GB
Korekcja ECC:Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:3.0
profil SPD:Tak
Opóźnienie cas:36
Napięcie pamięci:1.35 V
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz
Wysokość produktu:33 mm