Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRKG.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019450G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019454G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019452G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019451G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019453
G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019450
G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019454
G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019452
G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019451
G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK-15019453
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50147
Kod producenta:F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294237132
Waga:0,17 kg
Przeznaczenie:PC
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Pamięć RAM:32 GB
Podświetlenie:Tak
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO):Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Pokrycie ołowiem:Złoto
Typ pamięci RAM:DDR5
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie cas:36
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.1 V,1.35 V
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz