Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604674G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-13774397G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-13774396G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-13774399G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604677G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604675G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-13774398G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604678G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604676
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604674
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-13774397
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-13774396
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-13774399
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604677
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604675
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-13774398
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604678
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K-7604676
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040F16GX2-RS5K
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50048
Kod producenta:F5-6000J3040F16GX2-RS5K
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294232120
Waga:0,12 kg
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie cas:40
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Prędkość zegara pamięci:3000 MHz
Kolor produktu:Czarny
Przeznaczenie:PC/serwer
Pamięć RAM:32 GB
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:3.0
Napięcie SPD:1.1 V