Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do notebooków » G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22D-16GRS
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22D-16GRS-1841254G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22D-16GRS-1841256G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22D-16GRS-1841255
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22D-16GRS-1841254
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22D-16GRS-1841256
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22D-16GRS-1841255
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22D-16GRS
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKSOO0033
Kod producenta:F4-3200C22D-16GRS
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294226631
Waga:0,05 kg
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 8 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 8 GB
Opóźnienie cas:22
Napięcie pamięci:1.2 V
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Element dla:Notebook
Przeznaczenie:Laptop
Pamięć RAM:16 GB
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: G060M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 16GB(1*16GB)/4800 CL38 -7846956
szt.Do koszyka
PATRIOT DDR4 16GB SIGNATURE LINE 3200 MHz SO-DIMM-4064200
PATRIOT DDR4 16GB SIGNATURE LINE 3200 MHz SO-DIMM