Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do notebooków » G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-8GRS
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-8GRS-2680136G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-8GRS-2680137
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-8GRS-2680136
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-8GRS-2680137
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHZ 1,20V F4-3200C22S-8GRS
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKSOO0034
Kod producenta:F4-3200C22S-8GRS
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294226624
Waga:0,03 kg
Pamięć wewnętrzna:8 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 8 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):1 x 8 GB
Opóźnienie cas:22
Obsługa kanałów pamięci:Jednokanałowy
Napięcie pamięci:1.2 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz