Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do notebooków » G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS-13446371G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS-13446373G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS-13446372
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS-13446371
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS-13446373
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS-13446372
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKSOO0059
Kod producenta:F5-4800S4039A32GX1-RS
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294232557
Waga:0,03 kg
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 32 GB
Korekcja ECC:Nie
profil SPD:Tak
Typ pamięci RAM:DDR5
Opóźnienie cas:40
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.1 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Prędkość zegara pamięci:4800 MHz