Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do notebooków » G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 64GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A64GX1-RS
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 64GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A64GX1-RSG.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 64GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A64GX1-RS-22275436G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 64GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A64GX1-RS-22275435
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 64GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A64GX1-RS
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 64GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A64GX1-RS-22275436
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 64GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A64GX1-RS-22275435
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:PAMGSKSOO0064
Kod producenta:F5-5600S4645A64GX1-RS
Stan magazynowy:
Kod EAN:4711549511013
Waga:0,03 kg
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: G060M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Pamięć SO-DIMM DDR3 8G 1333Mhz LV 1,35V-4460919
Pamięć SO-DIMM DDR3 8G 1333Mhz LV 1,35V