Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-6221087G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-11737005G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-6221088G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-11737004G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-6221090G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-6221089G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-11737003
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-6221087
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-11737005
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-6221088
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-11737004
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-6221090
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-6221089
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-11737003
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50031
Kod producenta:F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294231949
Waga:0,18 kg
Korekcja ECC:Nie
Prędkość SPD:4800 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:3.0
Napięcie SPD:1.1 V
profil SPD:Tak
Typ pamięci RAM:DDR5
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie cas:30
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.4 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Typ pamięci wewnętrznej:DDR5
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz