Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6400MHZ CL32 XMP3 BLACK F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6400MHZ CL32 XMP3 BLACK F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK-7365919
G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6400MHZ CL32 XMP3 BLACK F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50040
Kod producenta:F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294230263
Waga:0,19 kg
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie cas:32
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.4 V
Prędkość zegara pamięci:6400 MHz