Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS
G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS-8868194G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS-8868195G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS-8868196
G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS-8868194
G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS-8868195
G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS-8868196
G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3200C16D-32GTRS
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40270
Kod producenta:F4-3200C16D-32GTRS
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294221940
Waga:0,24 kg
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Pokrycie ołowiem:Złoto
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie cas:16
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V,1.2 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kraj pochodzenia:Tajwan
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Wysokość produktu:44 mm