Glorious Gaming GLO-KB-GMMK3-PRO-65-PB-FOX-W-BLK-US klawiatura
Glorious Gaming GLO-KB-GMMK3-PRO-65-PB-FOX-W-BLK-US klawiatura-16754071
Glorious Gaming GLO-KB-GMMK3-PRO-65-PB-FOX-W-BLK-US klawiatura-16754075
Glorious Gaming GLO-KB-GMMK3-PRO-65-PB-FOX-W-BLK-US klawiatura-16754074
Glorious Gaming GLO-KB-GMMK3-PRO-65-PB-FOX-W-BLK-US klawiatura-16754070
Glorious Gaming GLO-KB-GMMK3-PRO-65-PB-FOX-W-BLK-US klawiatura-16754072
Glorious Gaming GLO-KB-GMMK3-PRO-65-PB-FOX-W-BLK-US klawiatura-16754073
GLORIOUS
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRFHRY
Kod producenta:GATA-2744
Stan magazynowy:
Kod EAN:840408300148
Waga:4,21 kg
Rozmiar klawiatury:65%
Podświetlenie:Tak
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):10,2 kg
Obsługiwany systemy operacyjne Linux:Tak
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):185 mm
W opakowaniu zbiorczym waga netto:9,6 kg
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):345 mm
Hot-swap:Tak
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):5 szt.
Częstotliwość Polling rate:1000 Hz
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):365 mm
Wymiary klawiatury (SxGxW):335 x 125 x 42,5 mm
Układ klawiatury:QWERTY
Kolor powierzchni:Monochromatyczny
Typ klawiatury:Mechaniczna
Styl klawiatury:Prosty
Typ podświetlacza:RGB LED
Urządzenie wskazujące:Nie
Klawisze Windows:Tak
Liczba dołączonych produktów:1 szt.
Odłączany przewód:Tak
Interfejs urządzenia:USB
Kraj pochodzenia:Chiny
Dołączona myszka:Nie
Materiały:Aluminium
Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Tak
Diody LED:Tak
Wysokość opakowania:65 mm
Szerokość opakowania:160 mm
Głębokość opakowania:350 mm