Schowek0
Twój schowek jest pusty
Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Komputery » Akcesoria » Głośniki/słuchawki » głośniki » Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936555Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936552Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936553Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936551Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936550Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936548Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936549Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936554
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936555
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936552
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936553
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936551
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936550
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936548
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936549
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0-15936554

Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0

BLOW

Dostępność:Dostępność - 1 dzień

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Numer katalogowy:UGBLOS304510000

Kod producenta:30-451#

Stan magazynowy:

Kod EAN:5900804142751

Waga:1,92 kg

Kolor (wyliczeniowy):Czarny

Uwaga:CE+WEEE

Zasilanie (lista):Sieciowe

Gwarancja:24 mc.

Regulatory:Pilot

System (głośniki):5.0

Rodzaj (głośniki):Soundbary

Przeznaczenie (głośniki):Muzyka

Stacja dokująca (wieże / radia):Nie

Max. moc głośników (sumaryczna):120

Pasmo przenoszenia (min.):50

Pasmo przenoszenia (maks.):20

Złącza:1 x HDMI

Komunikacja bezprzewodowa:Bluetooth

Wymiary:800 x 60 x 60 mm

Cena brutto: 214,99 zł

Cena netto: 174,79 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Soundbar marki BLOW to idealne rozwiązanie dla każdego audiofila. Ten niewielkich rozmiarów głośnik przeniesie nas do sali kinowej lub na koncert gwiazd rocka! Dzięki możliwości połączenia głośnika z urządzeniami obsługującymi technologie Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet) ulubiona muzyka jest odtwarzana bez zbędnych, ograniczających kabli.

  • Wysokiej jakości dźwięk
  • Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth 5.0
  • Moc 120W
  • Złącze optyczne, HDMI (ARC), USB, Coaxial oraz AUX
  • Szeroki zakres dźwięku
  • Czarne, błyszczące wykończenie
  • Doskonały dźwięk dla każdego

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Zestaw głośników Stage Pro

Zestaw głośników Stage Pro

736,99 zł brutto599,18 zł netto
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616026

Subwoofer Speaker Set Avora 2.1

107,99 zł brutto87,80 zł netto
szt.Do koszyka
Głośnik Bluetooth Enjoy S200 TWS 2.0 Czarny-9813249

Głośnik Bluetooth Enjoy S200 TWS 2.0 Czarny

49,99 zł brutto40,64 zł netto
szt.Do koszyka
Głośnik do sauny SSP500/W

Głośnik do sauny SSP500/W

320,99 zł brutto260,97 zł netto
szt.Do koszyka
Głośniki przewodowe drewniane SPK-240 2.0-4472051

Głośniki przewodowe drewniane SPK-240 2.0

35,99 zł brutto29,26 zł netto
szt.Do koszyka
Soundbar Pro 2.1 ch NS4-EU

Soundbar Pro 2.1 ch NS4-EU

862,99 zł brutto701,62 zł netto
szt.Do koszyka
Głośnik XtremeBeat Mid TWS BT RGB Czarny

Głośnik XtremeBeat Mid TWS BT RGB Czarny

112,99 zł brutto91,86 zł netto
szt.Do koszyka
Głośnik GXT 658 Tytan 5.1 Surround speaker system-687703
szt.Do koszyka
    ostatnio oglądane produkty
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu