Strona główna » IT » Głośniki/słuchawki » głośniki » Głośnik TAX3206/10
Głośnik TAX3206/10
Głośnik TAX3206/10
Philips
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:UGPHIBTAX320600
Kod producenta:TAX3206/10
Stan magazynowy:
Kod EAN:4895229129016
Waga:9,00 kg
Uwaga:CE+WEEE
Zasilanie (lista):Akumulatorowo-sieciowe
Gwarancja:24 mc.
Regulatory:Regulacja wysokich tonów
Czas ładowania:3
System (głośniki):Mono
Rodzaj (głośniki):Kolumny
Przeznaczenie (głośniki):Muzyka
Stosunek sygnału do szumu:-12
Stacja dokująca (wieże / radia):Nie
Max. moc głośników (sumaryczna):40
Pasmo przenoszenia (min.):50
Pasmo przenoszenia (maks.):20
Złącza:1 x USB 2.0
Komunikacja bezprzewodowa:Bluetooth
Czas pracy na baterii/bateriach:14
Waga:6.95
Wymiary:46,05 x 30,9 x 32,2 cm
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Głośnik TAX3206/10
Zakołysz się w rytm muzyki
Głębokie brzmienie basów. Do 14 godzin odtwarzania
Efekty świetlne na imprezy. Daj się ponieść muzyce.
Wejścia mikrofonu i gitary. Efekty karaoke
Wejście mikrofonu (6,3 mm) pomagają rozkręcić imprezę. Dostępne jest także wejście gitary, dzięki czemu możesz śpiewać, grając solówkę. Zarówno gitara, jak i mikrofon mają własne regulatory głośności na głośniku. Możesz także zmienić głos, stopniowo wyciszać wokale i dodać efekt echa.
Wszystkie Twoje utwory. Bluetooth, wejście audio i wiele innych
Gotowy do wszelkich zadań
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
SOUNDBAR S55HE
SOUNDBAR S55HE
szt.Do koszyka
Soundbar Z7 6W LED USB -9376159
Soundbar Z7 6W LED USB
szt.Do koszyka
Głośniki przewodowe drewniane SPK-240 2.0-4472051
Głośniki przewodowe drewniane SPK-240 2.0
Głośnik Bluetooth FUNKY 10W
Głośnik Bluetooth FUNKY 10W
Soundbar Slim SB521A-4433114
Soundbar Slim SB521A
GŁOŚNIKI AFOLK 2.0 EP122-614818
GŁOŚNIKI AFOLK 2.0 EP122
Głośnik Soundbar 2.0 S22E
Głośnik Soundbar 2.0 S22E
Głośnik mobilny BT Bomb 3.0 Czarny
Głośnik Bluetooth ENJOY 10 3W Czarny