SanDisk
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRAHBY
Kod producenta:1877274
Stan magazynowy:
Kod EAN:6941921148829
Waga:0,38 kg
Wysokość produktu:74,1 mm
Szerokość produktu:73 mm
Głębokość produktu:29 mm
Waga produktu:256 g
Kolor produktu:Biały
Moc maksymalna:140 W
Rodzaj zasilania:Prąd przemienny
Długość kabla:2 m
Szybkie ładowanie:Tak
Maksymalne zasilanie USB:140 W
Zasilanie USB:Tak
Wersja USB Power Delivery:3.1
Typ ładowarki:Wewnętrzna
Rodzaje końcówek zasilania w zestawie:UK,AU,EU
Ilość portów USB typu C:2
Kompatybilność ładowarki:Uniwersalne
Zakres temperatur (przechowywanie):-28 - 55 °C
Zakres temperatur (eksploatacja):-23 - 45 °C