Schowek0
Twój schowek jest pusty
Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Peryferia » Kamery internetowe » Kamera internetowa Logitech 960-001076
Kamera internetowa Logitech 960-001076-894427Kamera internetowa Logitech 960-001076-1518871Kamera internetowa Logitech 960-001076-1518870Kamera internetowa Logitech 960-001076-11417357Kamera internetowa Logitech 960-001076-1518869Kamera internetowa Logitech 960-001076-1518872
Kamera internetowa Logitech 960-001076-894427
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1518871
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1518870
Kamera internetowa Logitech 960-001076-11417357
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1518869
Kamera internetowa Logitech 960-001076-1518872

Kamera internetowa Logitech 960-001076

Logitech
1 osoba kupiła 3 produkty

Dostępność:Dostępność - 7 dni

Czas wysyłki:7 dni

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Numer katalogowy:PERLOGKAM0009

Kod producenta:960-001076

Stan magazynowy:

Kod EAN:5099206064027

Waga:0,22 kg

Waga (z podstawą):170 g

Waga produktu:170 g

Szerokość opakowania:77 mm

Głębokość opakowania:145 mm

Ostrzeżenia:Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami.,Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

Pełny HD:Tak

Cyfrowy zoom:1,2x

Kolor produktu:Czarny

Ilość wbudowanych mikrofonów:2

Ilość:1

Materiał soczewki:Szkło

Funkcje kamery:Automatyczne ustawianie ostrości, Technologia RightLight™ 2

Obszar dobioru mikrofonu:1 m

Wbudowany mikrofon:Tak

Poprzeczny punkt widzenia:78°

Rozdzielczość kamery internetowej:1920 x 1080

Kolor główny:Czarny

Uchwyt do monitora LCD:Tak

Długość kabla:1,83 m

Śledzenie twarzy:Nie

Interfejsy:USB 2.0

Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):10,5 kg

Kod producenta:960-001076

Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):291 mm

Dodatkowe informacje:Pole widzenia: 78°

Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):322 mm

Zawartość zestawu:Instrukcja, Kamera, Zaczep

Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):333 mm

Typ kamery HD:Full HD

Mikrofon:TAK - Wielokierunkowy

Wbudowany flesz:Nie

Waga:170 g

Obsługiwany systemy operacyjne Linux:Tak

Szerokość:126 mm

Wsparcie dla montażu na tripodzie:Tak

Wysokość:73 mm

Typ mocowania:Klips

Obsługiwane tryby wideo:720p,1080p

Głębokość:45 mm

Gwint statywu:1/4"

Kod zharmonizowanego systemu (HS):85258900

Interfejs:USB

Megapiksele:3 MP

Podręcznik użytkownika:Tak

Maksymalna rozdzielczość filmu:1920 x 1080 px

Obsługa funkcji Plug & Play:Tak

Maksymalna liczba klatek na sekundę:30 fps

Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.9 Mavericks

Cyfrowe zbliżenie:1,2x

Przewodnik użytkownika:Tak

Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania:1280x720@30fps,1920x1080@30fps

Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 7 Home Basic,Windows 8,Windows 7 Professional,Windows 7 Enterprise,Windows 7 x64,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 10,Windows 8 Enterprise x64,Windows 10 Home x64,Windows 7 Ultimate x64,Windows 10 Enterprise,Windows 7 Starter,Windows 7 Ultimate,W

Standardowe rozwiązania komunikacyjne:USB 2.0

Obsługiwane formaty plików wideo:H.264

Wysokość produktu:73 mm

Możliwość przybliżenia:Tak

Szerokość produktu:126 mm

Automatyczne ustawienie ostrości:Tak

Głębokość produktu:45 mm

Instrukcja szybkiej instalacji:Tak

Typ kierunku mikrofonu:Wielokierunkowy

Wysokość opakowania:54 mm

Redukcja hałasu:Tak

Waga wraz z opakowaniem:230,6 g

Cena brutto: 263,99 zł

Cena netto: 214,63 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Historia zakupów (1)
  • Gwarancja: G024M

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Klient: ZB...OŃ,data zakupu 30-01-2023 10:25

Pozostałe produkty z kategorii
Razer Kiyo V2 X kamera internetowa 3,7 MP 2560 x 1440 px USB Czarny
szt.Do koszyka
Kamera TEZA 4K UHD-7828972

Kamera TEZA 4K UHD

317,99 zł brutto258,53 zł netto
szt.Do koszyka
Kamera Studio E70 Smart Camera

Kamera Studio E70 Smart Camera

18 184,99 zł brutto14 784,54 zł netto
szt.Do koszyka
Kamera SOLOMON WH200 2K Webcam z Windows Hello

Kamera SOLOMON WH200 2K Webcam z Windows Hello

322,99 zł brutto262,59 zł netto
szt.Do koszyka
KAMERA LOGITECH C505 HD-1855391

KAMERA LOGITECH C505 HD

256,99 zł brutto208,93 zł netto
    ostatnio oglądane produkty
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu