Lenovo
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RDLNVDN3IJWD005
Kod producenta:12SD006HPB
Stan magazynowy:
Kod EAN:198156875990
Waga:9,28 kg
Liczba wątków:12
Liczba rdzeni:8
Porty USB:2 x USB 2.0 Type-A
Przekątna ekranu 2:23.8''
Pozostałe parametry wyświetlacza:23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB
Ekran dotykowy:Nie
Obsługa ECC:Nie
Częstotliwość szyny pamięci:5200 MHz
Pozostałe porty we/wy:1 x Audio (Combo)
Rodzaj pamięci:SODIMM DDR5
Producent chipsetu:Intel
Porty wideo:2 x HDMI
Napęd optyczny:Brak
Typ dysku:SSD
Data Act:Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV%
Proporcje obrazu:16:9
Seria procesora (Intel Core Ultra):Seria druga
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Uwaga:CE+WEEE
Typ matrycy:TFT IPS (IPS)
Intel vPro:Nie
Waga:6
Gwarancja:36 mc.
Szerokość:540
Typ podstawy:Monitor Stand Basic (Lenovo)
Akcesoria w zestawie:Klawiatura Mysz
Format szerokości SSD:M.2 2280
Wysokość:431
Obudowa:All-In-One
Kamera internetowa:5,0 MPix
Głębokość:192
Maks. wielkość pamięci:32
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Kolor (wyliczeniowy):Szary
Karta dźwiękowa:High Definition (HD) Audio Realtek ALC233-CG codec 3Wx2
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core 5 210H
System operacyjny:Windows 11 Pro
Model karty graficznej:Intel Graphics
Interfejs sieciowy:1 x 10/100/1000 Mbit/s
Powierzchnia matrycy:Matowa
Zainstalowana pamięć RAM:16
Taktowanie procesora (Boost):4.8
Taktowanie procesora:2.2
Rodzina procesora:Intel Core 5
Rozdzielczość:1920 x 1080 (FHD 1080)
Pojemność SSD:512
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5
  • Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB