Lenovo
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RDLNVDN3IJWD000
Kod producenta:12SD0078PB
Stan magazynowy:
Rodzaj pamięci:SODIMM DDR5
Producent chipsetu:Intel
Porty wideo:2 x HDMI
Napęd optyczny:Brak
Typ dysku:SSD
Proporcje obrazu:16:9
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Typ matrycy:TFT IPS (IPS)
Waga:6
Szerokość:540
Akcesoria w zestawie:Klawiatura Mysz
Wysokość:431
Seria procesora (Intel Core Ultra):Seria druga
Obudowa:All-In-One
Głębokość:192
Uwaga:CE+WEEE
Maks. wielkość pamięci:32
Kolor (wyliczeniowy):Szary
Intel vPro:Nie
Karta dźwiękowa:High Definition (HD) Audio Realtek ALC233-CG codec 3Wx2
Gwarancja:60 mc.
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core 5 210H
Typ podstawy:Monitor Stand Basic (Lenovo)
Interfejs sieciowy:1 x 10/100/1000 Mbit/s
Format szerokości SSD:M.2 2280
Powierzchnia matrycy:Matowa
Taktowanie procesora (Boost):4.8
Kamera internetowa:Tak
Taktowanie procesora:2.2
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Liczba wątków:12
System operacyjny:Windows 11 Pro
Liczba rdzeni:8
Model karty graficznej:Intel Graphics
Zainstalowana pamięć RAM:16
Porty USB:1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
Przekątna ekranu 2:23.8''
Pozostałe parametry wyświetlacza:23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB
Ekran dotykowy:Nie
Obsługa ECC:Nie
Częstotliwość szyny pamięci:5200 MHz
Pozostałe porty we/wy:1 x RJ-45
Rodzina procesora:Intel Core 5
Rozdzielczość:1920 x 1080 (FHD 1080)
Pojemność SSD:512
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5
  • Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB