Komputer All-in-One ProStudio2 C5-120U G2i 512GB/16GB/W11P/23.8 cali D34Z7ET
HP Inc.
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RDHPDD03IJWD000
Kod producenta:D34Z7ET#AKD
Stan magazynowy:
Obsługa ECC:Nie
Częstotliwość szyny pamięci:5200 MHz
Pozostałe porty we/wy:1 x RJ-45
Rodzaj pamięci:SODIMM DDR5
Producent chipsetu:Intel
Porty wideo:1 x HDMI
Data Act:HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%
Napęd optyczny:Brak
Moc procesora:15
Typ dysku:SSD
Seria procesora (Intel Core Ultra):Seria pierwsza
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Uwaga:CE+WEEE
Typ matrycy:TFT IPS (IPS)
Intel vPro:Nie
Regulacja wysokości:Tak
Waga:5.3
Gwarancja:36 mc.
Szerokość:540
Format szerokości SSD:M.2
Wysokość:476
Kamera internetowa:5,0 MPix
Liczba obsadzonych gniazd pamięci:1
Głębokość:185
Obudowa:All-In-One
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Liczba wolnych gniazd pamięci:1
Maks. wielkość pamięci:32
System operacyjny:Windows 11 Pro
Karta dźwiękowa:Kodek Realtek ALC3274 Wewnętrzny głośnik o wysokich parametrach Gniazdo combo (mikrofon/słuchawki) Porty wejścia i wyjścia sygnałowego (3,5 mm) z tyłu
Model karty graficznej:Intel Graphics
Pozostałe informacje o procesorze:Procesor Intel Core 5 120U
Zainstalowana pamięć RAM:16
Interfejs sieciowy:1 x 10/100/1000 Mbit/s
Powierzchnia matrycy:Matowa
Taktowanie procesora (Boost):5
Taktowanie procesora:1.4
Liczba wątków:12
Liczba rdzeni:10
Porty USB:3 x USB 3.2 Type-C Gen 2
Przekątna ekranu 2:23.8''
Pozostałe parametry wyświetlacza:Ekran FHD (1920 × 1080) IPS 100 Hz o przekątnej 23,8" (60,5 cm) Z powłoką antyrefleksyjną O niskiej emisji niebieskiego światła 350 nitów 100% sRGB
Ekran dotykowy:Nie
Rodzina procesora:Intel Core 5
Rozdzielczość:1920 x 1080 (FHD 1080)
Pojemność SSD:512
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wydajny komputer AiO do pracy hybrydowej
Szybkie i niezawodne działanie na potrzeby wymagających hybrydowych procesów pracy
Elastyczność, która dotrzymuje kroku rozwojowi firmy
Wyraźny, pochłaniający obraz od wprowadzania danych po projektowanie
To nie jest zwykły ekran - to platforma dla przyszłych celów, dzięki panelowi FHD IPS o jasności 350 nitów, 100 Hz oraz proporcji ekranu do obudowy na poziomie 92,8%.