Strona główna » Komunikacja i łączność » Switch-e » LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (8X 100MB/S POE+, 2X 1GB/S) RSFE-8P-2GE-120
LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (8X 100MB/S POE+, 2X 1GB/S) RSFE-8P-2GE-120-4879214LANBERG SWITCH POE+ RACK 10LANBERG SWITCH POE+ RACK 10LANBERG SWITCH POE+ RACK 10LANBERG SWITCH POE+ RACK 10LANBERG SWITCH POE+ RACK 10
LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (8X 100MB/S POE+, 2X 1GB/S) RSFE-8P-2GE-120-4879214
LANBERG SWITCH POE+ RACK 10
LANBERG SWITCH POE+ RACK 10
LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (8X 100MB/S POE+, 2X 1GB/S) RSFE-8P-2GE-120
LANBERG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:KILLAESWI0011
Kod producenta:RSFE-8P-2GE-120
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901969428803
Waga:1,22 kg
Wspierany auto-learning adresów MAC:Tak
Certyfikaty:FCC, CE
Wspierany auto-aging adresów MAC:Tak
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port:30 W
Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów:8
Wielkość tabeli adresów:2048 wejścia
Pobór mocy (max):126 W
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu:120 W
Możliwości montowania w stelażu:Tak
Ilość portów Gigabit Ethernet:2
Przepustowość rutowania/przełączania:5,6 Gbit/s
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet:10
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ:Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Podpora kontroli przepływu:Tak
Pełny dupleks:Tak
Automatyczne MDI/MDI-X:Tak
Standardy komunikacyjne:IEEE 802.3at,IEEE 802.3af,IEEE 802.3x,IEEE 802.3i,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Maksymalne zużycie mocy:126 W
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC:50 - 60 Hz
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):8
Zakres wilgotności względnej:0 - 85%
Zakres temperatur (przechowywanie):-40 - 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Wysokość produktu:44,5 mm
Szerokość produktu:200 mm
Głębokość produktu:118 mm