Dell
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RNDELR04IOWD000
Kod producenta:DB14250_LNL_203
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902002313223
Waga:2,80 kg
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Typ matrycy:TFT WVA
System operacyjny:Windows 11 Pro
Pojemność baterii:64
Model karty graficznej:Intel Arc
Waga:1.6
Zainstalowana pamięć RAM:32
Szerokość:314
Maks. wielkość pamięci:32
Akcesoria w zestawie:Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający
Wysokość:14.7
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core Ultra 9 288V
Liczba rdzeni:8
Głębokość:226.15
Technologia podświetlania:Diody LED
Cache L3:12 MB
Kolor (wyliczeniowy):Niebieski
Powierzchnia matrycy:Matowa
Porty USB:1 x USB 3.2 Type-A Gen 2
Taktowanie procesora (Boost):5.1
Typ ogniwa:Li-ion
Taktowanie procesora:3.3
Liczba komór (baterie):4-komorowa
Materiał obudowy:Aluminium
Liczba wątków:8
Dźwięk:Dwa głośniki z technologią Waves MaxxAudio Pro i Dolby Atmos Cores, 2,5 W x 2 = łącznie 5 W
Ekran dotykowy:Nie
Komunikacja:Bluetooth
Informacje o gwarancji:3 lata ProSupport
Obsługa ECC:Nie
Częstotliwość szyny pamięci:8533 MHz