Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RNDELR06IOWD002
Kod producenta:DB16250_LNL_210
Stan magazynowy:
Kod EAN:5397184998076
Waga:2,78 kg
Cache L3:12 MB
Porty USB:1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
Typ ogniwa:Li-ion
Seria procesora (Intel Core Ultra):Seria druga
Liczba komór (baterie):4-komorowa
Uwaga:CE+WEEE
Ekran dotykowy:Nie
Typ (notebooki):Notebook
Komunikacja:Bluetooth
Intel vPro:Nie
Informacje o gwarancji:3 lata Pro Support
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G:Nie
Obsługa ECC:Nie
Gwarancja:36 mc.
Częstotliwość szyny pamięci:8533 MHz
Częstotliwość odświeżania:120
Przekątna ekranu ntb:16''
Gniazda rozszerzeń (notki):Nie
Pozostałe porty we/wy:1 x Audio (Combo)
Czytnik linii papilarnych:Tak
Rodzaj pamięci:LPDDR5x
Format szerokości SSD:M.2
Producent chipsetu:Intel
Kamera internetowa:Tak
Porty wideo:1 x Thunderbolt 4
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Napęd optyczny:Brak
System operacyjny:Windows 11 Pro
Typ dysku:SSD
Model karty graficznej:Intel Arc
Dokowanie (laptopy):Thunderbolt 4
Klawiatura numeryczna:Tak
Zainstalowana pamięć RAM:32
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Maks. wielkość pamięci:32
Pojemność baterii:64
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core Ultra 9 288V
Waga:1.87
Technologia podświetlania:Diody LED
Szerokość:356.78
Akcesoria w zestawie:Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający