Dell
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RNDELBK3IMWD004
Kod producenta:BTO212_PB13250_EMEA
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902002319065
Waga:3,00 kg
Powierzchnia matrycy:Matowa
Jasność:300
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Waga:1.34
Szerokość:300
Akcesoria w zestawie:Dokumentacja Zasilacz 65 W Europejski przewód zasilający
Wysokość:20.75
Taktowanie procesora (Boost):5
Głębokość:215
Taktowanie procesora:2.2
Kolor (wyliczeniowy):Aluminiowy
Liczba wątków:8
Liczba rdzeni:8
Moc procesora:17
Cache L3:12 MB
Kensington Security Slot:Tak
Porty USB:2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Seria procesora (Intel Core Ultra):Seria druga
Liczba komór (baterie):3-komorowa
Uwaga:CE+WEEE
Materiał obudowy:Aluminium
Typ (notebooki):Notebook
Ekran dotykowy:Nie
Intel vPro:Tak
Komunikacja:WiFi 802.11 be
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G:Ready 5G
Informacje o gwarancji:3 lata Pro Support
Gwarancja:36 mc.
Obsługa ECC:Nie
Gniazda rozszerzeń (notki):Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
Częstotliwość szyny pamięci:8533 MHz
Czytnik linii papilarnych:Tak
Przekątna ekranu ntb:13,3''
Dodatkowe oprogramowanie:Microsoft Office wersja próbna Intel vPro
Pozostałe porty we/wy:1 x Audio (Combo)
Format szerokości SSD:M.2
Kamera internetowa:Tak
Rodzaj pamięci:LPDDR5x
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Producent chipsetu:Intel
System operacyjny:Windows 11 Pro
Porty wideo:2 x Thunderbolt 4
Model karty graficznej:Intel Arc
Napęd optyczny:Brak
Zainstalowana pamięć RAM:16
Typ dysku:SSD
Maks. wielkość pamięci:16
Bluetooth specyfikacja:5.4
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core Ultra 7 266V
Dokowanie (laptopy):Tak
Technologia podświetlania:Diody LED
Rodzina procesora:Intel Core Ultra
Rozdzielczość:1920 x 1200 (WUXGA)
Pojemność SSD:512
Podświetlana klawiatura:Tak
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Notebook Dell Pro 13 Plus
Innowacja, która działa inteligentniej
Skalowalny i elegancki
Odważniejsza konstrukcja
Maksymalizacja produktywności
Dzięki przełomowym zmianom w zakresie żywotności i wydajności baterii.
  • 18,5 godz. - Do 47% dłuższy czas pracy baterii niż w przypadku poprzedniej generacji.
  • 30% - Większa wydajność podczas wykonywania codziennych zadań obliczeniowych.
  • 3,6x - Szybsze obliczenia oparte na sztucznej inteligencji na urządzeniach brzegowych.
  • 89% - Wyższa wydajność graficzna usprawniająca przetwarzanie obrazu i wideokonferencje.
Wyższa wydajność
Wykorzystaj wyjątkową wydajność, czas pracy baterii i potężną sztuczną inteligencję na urządzeniu dzięki procesorom Intel Core Ultra z serii 200U lub 200V z NPU, kartą graficzną i procesorem.
  • NPU - Niski pobór mocy: Obsługa funkcji Copilot+ PC, jeśli jest dostępna, w konfiguracjach z procesorami Intel Core Ultra z serii 200V.
Szybsze tworzenie i edytowanie dzięki sztucznej inteligencji
Oprogramowanie jest wymagane dodatkowo i nie jest dostarczane przy zakupie komputera.
McAfee Deepfake Detector
McAfee Deepfake Detector pomaga firmom identyfikować wprowadzające w błąd materiały filmowe i dźwiękowe, które w kilka sekund mogą zaszkodzić reputacji. Dzięki alertom w czasie rzeczywistym dla treści generowanych przez AI możesz łatwo odróżnić treści autentyczne od fałszywych, co pozwala chronić Twoją markę i utrzymać zaufanie. Nawet o 48% mniejsze zużycie energii w wybranych notebookach Dell Pro z procesorem Intel Core Ultra serii 200 V przy korzystaniu z rozwiązania McAfee Deepfake Detector wykorzystującego AI.
Lakeside SysTrack
Copilot+ PC
Cyberlink
Oprogramowanie Cyberlink zawiera zestaw narzędzi do edycji zdjęć i filmów, które zapewniają użytkownikom zaawansowane funkcje na co dzień. Twórz niesamowite efekty wizualne, takie jak cień i blask, i z łatwością usuwaj tła, aby uzyskać wspaniałe efekty. Nie zakłócaj twórczego procesu - wybierz notebooki Dell Pro wyposażone w procesory Intel Core Ultra 200 V i akcelerację NPU, które zapewniają nawet 2,5-krotnie dłuższy czas eksploatacji baterii i obsługują funkcje edycji wideo przy pomocy sztucznej inteligencji w Cyberlink PowerDirector.