Strona główna » Monitory » Monitory LFD wielkoformatowe » LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27") LED 300 cd/m2 Full HD Srebrny Ekran dotykowy WebOS 16/7
LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27") LED 300 cd/m2 Full HD Srebrny Ekran dotykowy WebOS 16/7LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27
LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27") LED 300 cd/m2 Full HD Srebrny Ekran dotykowy WebOS 16/7
LG 27TNF3K-S signage display Płaski panel Digital Signage 68,6 cm (27
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCREBER
Kod producenta:27TNF3K-S.AEU
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806091876348
Waga:6,20 kg
Rodzaj produktu:Płaski panel Digital Signage
Zdalne wejście IR:1
Natywna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Ekran dotykowy:Tak
Typ podświetlenia LED:Edge-LED
Pojemność opakowania:6200 cm3
Ilość symultanicznych punktów dotyku:10
Szerokość ramki (góra):7,7 mm
Standard VESA:Tak
Szerokość ramki (dół):9,7 mm
Jasność:300 cd/m2
Szerokość ramki (bok):7,7 mm
Wbudowane głośniki:Nie
System komputerowy:Tak
Napięcie wejściowe AC:100-240 V
Typ matrycy:IPS
Obsługiwany typ USB:USB Typu-A,USB Typu B
Kształt ekranu:Płaski
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Technologia wyświetlacza:LED
Częstotliwość wejściowa AC:50 - 60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Czas odpowiedzi (typowy):9 ms
OSD:Tak
Typ HD:Full HD
Ilość portów USB:2
Zainstalowany system operacyjny:WebOS
Czas pracy (godziny / dni):16/7
Przewodowa sieć lan:Tak
Nasycenie kolorów:72%
Port DVI:Nie
Trwałość znamionowa:31000 h
Ilość portów HDMI:2
Ekran matowy:Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Kąt widzenia w poziomie:178°
Zakres wilgotności względnej:10 - 80%
Szerokość wyświetlacza:614,9 mm
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Wysokość wyświetlacza:355,3 mm
Wysokość opakowania:451 mm
Waga wyświetlacza:4,2 kg
Szerokość opakowania:707 mm
Głębokość wyświetlacza:15,1 mm
Przewody:Prąd przemienny,USB typu A na USB typu B
Natywna proporcja obrazu:16:9
Multi-touch:Tak
Głębokość opakowania:171 mm
Interfejs do montażu panelu:200 x 100
Kolor produktu:Srebrny
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
HDCP:Tak
Wersja HDCP:1.4
Pamięć wbudowana:8 GB
Port USB:Tak
Ilość wyjść głośnika:1
Kąt widzenia (pionowy):178°
Typ systemu komputerowego:System on Chip (SoC)
Wi-Fi:Nie
Technologia touchscreen:Pojemnościowy
Przeznaczenie:Uniwersalne
Twardość:3H
Przekątna ekranu:27"