Strona główna » Monitory » Monitory LCD » LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Quad HD Czarny
LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Quad HD CzarnyLG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5
LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Quad HD Czarny
LG 32GS85Q-B monitor komputerowy 80 cm (31.5
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCREL65
Kod producenta:32GS85Q-B.AEU
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806096087800
Waga:10,30 kg
Kąt widzenia (pionowy):178°
Obsługa VESA Adaptive Sync:Tak
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10)
Czas odpowiedzi (szybkość):1 ms
Pobór mocy:32 W
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Ekran dotykowy:Nie
Regulacja wysokości:Tak
Paleta barw:98%
Standard VESA:Tak
Oś obrotu:Tak
Wbudowane głośniki:Nie
Długość przekątnej ekranu (cm):80 cm
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Typ matrycy:IPS
Zakres kąta nachylenia:-5 - 15°
Szerokość urządzenia (z podstawą):713,9 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą):611 mm
Regulacja pochylenia:Tak
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Wbudowana kamera/aparat:Nie
NVIDIA G-SYNC:Tak
Waga (z podstawą):7,5 kg
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Maksymalna częstotliwość odświeżania:180 Hz
Kształt ekranu:Płaski
Kolory wyświetlacza:1.07 biliona kolorów
Jasność wyświetlacza (typowa):350 cd/m2
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1968563
Głębokość urządzenia (z podstawą):253,7 mm
Typ pomiaru czasu reakcji:GTG (Gray to Gray)
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Regulowana wysokość (max):11 cm
Czas odpowiedzi (typowy):1 ms
Standard gamy kolorów:DCI-P3
AMD FreeSync:Tak
Kąt widzenia w poziomie:178°
Rozmiar plamki:0,2724 x 0,2724 mm
Natywna proporcja obrazu:16:9
Pozycjonowanie na rynku:Gaming
Ilość DisplayPort:1
Typ HD:Quad HD
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:32 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:51 kWh
Ilość portów HDMI:2
Wysokość (bez podstawy):428,2 mm
Wysokość opakowania:168 mm
Waga (bez podstawy):5,6 kg
Waga wraz z opakowaniem:10,3 kg
Szerokość (bez podstawy):713,9 mm
Szerokość opakowania:969 mm
Przewody:DisplayPort,HDMI
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Głębokość opakowania:531 mm
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Kolor produktu:Czarny
Głębokość (bez podstawy):54 mm
HDMI:Tak
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Przekątna ekranu:31,5"