Strona główna » Monitory » Monitory LCD » LG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Czarny
LG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD CzarnyLG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34LG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34LG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34LG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34LG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34
LG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Czarny
LG 34WR55QK-B monitor komputerowy 86,4 cm (34
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRFWJ9
Kod producenta:504380
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806096235386
Waga:10,10 kg
Regulacja wysokości:Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą):810,3 mm
Paleta barw:99%
Regulacja pochylenia:Tak
Ilość portów USB Typu A downstream:1
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Długość przekątnej ekranu (cm):86 cm
OSD:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):569 mm
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Współczynnik kontrastu (typowy):3000:1
Maksymalna częstotliwość odświeżania:100 Hz
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Wbudowany USB hub:Tak
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Jasność wyświetlacza (typowa):300 cd/m2
Podstawa dołączona:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):259,1 mm
Standard gamy kolorów:sRGB
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Kąt widzenia w poziomie:178°
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Natywna proporcja obrazu:21:9
Rozmiar plamki:0,2318 x 0,2318 mm
Ilość DisplayPort:1
Pozycjonowanie na rynku:Biznes
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość):1
Typ HD:Wide Quad HD
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:28 kWh
Wyjście na słuchawki:Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:45 kWh
Ilość portów HDMI:2
Wysokość (bez podstawy):358,1 mm
Wysokość opakowania:523,2 mm
Waga (bez podstawy):4,99 kg
Waga wraz z opakowaniem:10,3 kg
Szerokość (bez podstawy):810,3 mm
Szerokość opakowania:985,5 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Przewody:USB Type-C
Głębokość opakowania:10,8 mm
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Kolor produktu:Czarny
Głębokość (bez podstawy):91,4 mm
HDMI:Tak
Maksymalne zasilanie USB:65 W
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Kąt widzenia (pionowy):178°
Technologia High Dynamic Range (HDR):HDR Effect,High Dynamic Range 10 (HDR10)
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Tryby inteligentne:Energooszczędność
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Ekran dotykowy:Nie
Zasilanie USB:Tak
Specyficzne technologie:Black Stabilizer, DAS Mode
Waga (z podstawą):6,89 kg
Standard VESA:Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Tryb wyłączenia:0,5 W
Typ matrycy:VA
Obraz po obrazie (PbP):Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Przekątna ekranu:34"