Strona główna » Monitory » Monitory LFD wielkoformatowe » LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49") 500 cd/m2 Full HD Czarny 24/7
LG 49VL5PJ Seria VL5PJ - 49" z Nie-13038629LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49
LG 49VL5PJ Seria VL5PJ - 49" z Nie-13038629
LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49
LG 49VL5PJ-A signage display Panorama 124,5 cm (49") 500 cd/m2 Full HD Czarny 24/7
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCR3774
Kod producenta:49VL5PJ-A
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806091383150
Waga:21,90 kg
Szerokość ramki (bok):1,25 mm
Kolory wyświetlacza:1.07 biliona kolorów
Roboczogodziny (godziny / dni):24/7
Częstotliwość wejściowa AC:50 - 60 Hz
Emisja ciepła:375 BTU/h
Czas odpowiedzi (typowy):8 ms
Ilość portów DVI-D:1
Typ HD:Full HD
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Ilość portów USB:1
Współczynik kontrastu (dynamiczny):500000:1
Wersja HDMI:2.2
Przewodowa sieć lan:Tak
Tryb wyłączenia:0,5 W
Port DVI:Tak
Ilość portów HDMI:2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Piktogram(y) zagrożenia:GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące
Zakres wilgotności względnej:10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Czas pracy (godziny / dni):24/7
Wersja USB:2.0
Trwałość znamionowa:60000 h
Wysokość opakowania:756 mm
Kąt widzenia w poziomie:178°
Waga wraz z opakowaniem:21,9 kg
Szerokość wyświetlacza:1077,6 mm
Szerokość opakowania:1198 mm
Wysokość wyświetlacza:607,8 mm
Przewody:Zasilanie,DisplayPort,LAN (RJ-45)
Waga wyświetlacza:17,8 kg
Głębokość opakowania:247 mm
Głębokość wyświetlacza:89,7 mm
Kolor produktu:Czarny
Natywna proporcja obrazu:16:9
Port USB:Tak
Ilość DisplayPort:1
Kąt widzenia (pionowy):178°
Wi-Fi:Nie
Wskaźnik zamglenia:3%
Przeznaczenie:Reklama w telewizji
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:73 kWh
Rodzaj produktu:Panorama
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Interfejs do montażu panelu:600 x 400 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Pobór mocy:110 W
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Ekran dotykowy:Nie
Natywna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Typ podświetlenia LED:Direct-LED
Standard VESA:Tak
RS-232C:Tak
OSD:Tak
Jasność:500 cd/m2
Szerokość ramki (góra):2,25 mm
Napięcie wejściowe AC:100-240 V
Typ matrycy:IPS
Szerokość ramki (dół):2,25 mm
Kształt ekranu:Płaski
Przekątna ekranu:49"