Strona główna » Monitory » Monitory LCD » LG Monitor 27TQ615S-PZ.AEU,27'' 1920x1080px IPS
LG Monitor 27TQ615S-PZ.AEU,27'' 1920x1080px IPS
No name
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRACTY
Kod producenta:27TQ615S-PZ.AEU
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806091585899
Waga:5,60 kg
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Liczba portów USB 2.0:1
Telewizja internetowa:Tak
Smart TV:Tak
Wersja systemu operacyjnego:22
Tryb gry:Tak
Bluetooth:Tak
Wejście cyfrowe audio:1
Wspólny interfejs:Tak
Moc wyjściowa (RMS):10 W
Standard VESA:Tak
Wejście PC (D-Sub):Nie
Ilość głośników:2
Jasność:250 cd/m2
Ustawienia korektora:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):68,6 cm
Wysokość urządzenia (z podstawą):423,1 mm
Typ tunera:Cyfrowy
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-S,DVB-C,DVB-T2,DVB-T,DVB-S2
Waga (z podstawą):3,75 kg
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Contrast
Technologia wyświetlacza:LED
Szerokość urządzenia (z podstawą):612 mm
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Kąt widzenia w poziomie:178°
Kształt ekranu:Płaski
Natywna proporcja obrazu:16:9
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:22 kWh
Głębokość urządzenia (z podstawą):152,5 mm
Wysokość (bez podstawy):368,5 mm
Czas odpowiedzi (typowy):14 ms
Waga (bez podstawy):3,5 kg
Szerokość (bez podstawy):612 mm
Typ HD:Full HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR):E
Zainstalowany system operacyjny:WebOS
Głębokość (bez podstawy):73,9 mm
Przewodowa sieć lan:Tak
Interfejs do montażu panelu:75 x 75
Ilość portów HDMI:2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV):2.0
Wysokość opakowania:447 mm
Domyślne ustawienie głośności:Tak
Waga wraz z opakowaniem:5,6 kg
Wyświetlacz z możliwością rolowania:Nie
Szerokość opakowania:748 mm
Obsługa Apple AirPlay 2:Tak
Rodzaj opakowania:Pudełko
Tryby dźwięku:AI Sound
Głębokość opakowania:160 mm
Przeglądarka internetowa:Tak
Kolor produktu:Czarny
HbbTV:Tak
HDCP:Tak
Podstawa biurkowa:Tak
Kąt widzenia (pionowy):178°
Miracast:Tak
Wi-Fi:Tak
Tryby inteligentne:Gra,Standardowy,Sport,Kino,Żywy,Filmowiec
Przekątna ekranu:27"