Listwa antyprzepięciowa Energizer z zabezpieczeniem EPB2500W03EU
Listwa antyprzepięciowa Energizer z zabezpieczeniem EPB2500W03EU-16760622
Listwa antyprzepięciowa Energizer z zabezpieczeniem EPB2500W03EU-16760623
Listwa antyprzepięciowa Energizer z zabezpieczeniem EPB2500W03EU-16760620
Listwa antyprzepięciowa Energizer z zabezpieczeniem EPB2500W03EU-16760621
Energizer
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:WLONONWCRIYXX
Kod producenta:EPB2500W03EU
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713309812934
Waga:1,35 kg
Całkowita moc wyjściowa USB:30 W
Moc ładowania bezprzewodowego:15 W
Maksymalna moc wejściowa:2500 W
Zasilanie USB:Tak
Ilość gniazd sieciowych:5 x gniazdo sieciowe
Bezprzewodowe ładowanie:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 250 V
Częstotliwość wejściowa AC:50 - 60 Hz
Wbudowany wyłącznik:Tak
Ilość portów USB:3
Wysokość produktu:143 mm
Szerokość produktu:294 mm
Głębokość produktu:142 mm
Waga produktu:1,32 kg
Kolor produktu:Biały
Maksymalne natężenie prądu:10 A