Strona główna » Listwy i przedłużacze » Listwy zasilające » Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-1190219Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052505Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052507Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-1190220Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052506Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052508Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052504
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-1190219
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052505
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052507
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-1190220
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052506
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052508
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)-15052504
Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)
EVER
1 osoba kupiła 1 produkt
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:ZASEVELIS0044
Kod producenta:T/LZ08-OPT050/0000
Stan magazynowy:
Kod EAN:5907683603557
Waga:0,79 kg
Dodatkowe informacje:1 x bezpiecznik automatyczny 10 A, Częstotliwość znamionowa 50 Hz, Kołki ochronne połączone przewodem ochronnym (system 2P+Z), Możliwość mocowania do podłoża
Waga:420 g
Szerokość:359 mm
Wysokość:53 mm
Głębokość:39 mm
Zarządzanie okablowaniem:Tak
Wskaźnik udaru napięciowego:Tak
Bezpieczne dla dzieci:Tak
Wartość nominalna napięcia wejściowego:250 V
Nominalne natężenie prądu na wyjściu:10 A
Zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora:Tak
Wartość znamionowa udaru energii:175 J
Ilość gniazd sieciowych:6 x gniazdo sieciowe
Udoskonalone zarządzanie okablowaniem:Tak
Częstotliwość wejściowa AC:50 Hz
Wbudowany wyłącznik:Tak
Wysokość produktu:39 mm
Szerokość produktu:359 mm
Głębokość produktu:53 mm
Diody LED:Tak
Waga produktu:724 g
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kolor produktu:Czarny
Typ i liczba gniazd:6 x UTE
Maksymalne natężenie prądu:10 A
Rodzaj zasilania:Sieciowe
Rodzaj wtyczki sieciowej:Typ E
Napięcie zasilania / zasilacza:230 V