Listwa przeciwprzepięciowa LVT-530WA, 3L, 1.5m, czarna-588388
Listwa przeciwprzepięciowa LVT-530WA, 3L, 1.5m, czarna
Lestar
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:ALLES5WT01C
Kod producenta:1966001047
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901966001047
Stan produktu:Nowy
Waga:0,51 kg
Wymiary:- Szerokość:66 [mm]- Długość:327 [mm]- Wysokość:45 [mm]
Pozostałe parametry:- Napięcie znamionowe: 230V, 50Hz~ - Prąd znamionowy: 10A - Max. obciążenie: 10A (2300 W) - Absorbcja energii: 435 J - Max. prąd impulsu: 13,5 kA (8/20 us) - Czas reakcji:<15ns
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Liczba gniazd typu E (europejska/francuska - z bolcem na uziemie:5
Uwaga:CE+WEEE
Gwarancja:60 mc.
Wtyczka:Europejska (French)
Włącznik:Tak
Pozostałe porty we/wy:Brak
Ochrona linii danych (tel., LAN, etc.):Tak
Montaż (listwy):Ściana
Zabezpieczenia / filtry:Przeciwprzepięciowe (OVP)
Długość przewodu zasilającego:1.5
Waga:445
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Rozwinięcie serii Power Control służące podstawowemu zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu prostych urządzeń elektronicznych. Również w wersji z filtrem modemowym (LVT 530W).
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, faksów osobistego użytku, modemów biurowych, telewizorów do 21", drukarek osobistego użytku, małych domowych urządzeń elektrycnych, przenośnych urządzeń stereofonicznych.
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Listwa przeciwprzepięciowa LF-530WA, 3L EMI/RFI, 1.5m, szara-588406
szt.Do koszyka
Listwa przeciwprzepięciowa Bercy 400 1,5m (5 gniazd) Czarna-7820487
szt.Do koszyka
Listwa przeciwprzepięciowa ZX 510, 1L, 1,5m, czarna -597549
Gniazdko prądowe x4 z wyłącznikiem typ F MCE244 -8180830
Listwa zasilajca S8 1.5M czarna 8 gniazd-589652
Listwa zasilajca S8 1.5M czarna 8 gniazd
Listwa zasilająca R5 3m 5x230V PL 10A Czarna-7816663
Listwa zasilająca R5 3m 5x230V PL 10A Czarna