Mikrotik CRS326-24G-2S+RM łącza sieciowe Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Szary
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM łącza sieciowe Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Szary-21602771
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM łącza sieciowe Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Szary-15185168
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM łącza sieciowe Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Szary-15185167
Mikrotik
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:WLONONWCREKRJ
Kod producenta:1027202
Stan magazynowy:
Kod EAN:4752224002198
Waga:1,71 kg
Kolor produktu:Szary
Typ przełącznika:Zarządzany
System operacyjny:RouterOS, SwitchOS
Port konsoli:RJ-45
Warstwa przełącznika:L2
Taktowanie procesora:800 MHz
Pobór mocy (max):24 W
Ilość slotów Modułu SFP+:2
Lista kontrolna dostępu (ACL):Tak
Protokół drzewa rozpinającego:Tak
Liczba VLANs:4000
Kontrola wzrostu natężenia ruchu:Tak
Dublowanie portów:Tak
Przełącznik wielowarstwowy:L2
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet:24
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ:Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Obsługa 10G:Tak
Obsługa sieci VLAN:Tak
Wielkość pamięci flash:16 MB
Standardy komunikacyjne:IEEE 802.1Q
Zestaw do montażu haków:Tak
Zarządzanie przez stronę www:Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej:512 MB
Zasilacz dołączony:Tak
Zasilacz sieciowy:Tak
Procesor wbudowany:Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85176990
Szyfrowanie / bezpieczeństwo:SNMP
Zakres temperatur (eksploatacja):-40 - 60 °C
Wysokość produktu:44 mm
Szerokość produktu:440 mm
Głębokość produktu:144 mm