Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Monitor AOC LED 27" Q27B3CF2 100Hz
Monitor AOC LED 27" Q27B3CF2 100HzMonitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27Monitor AOC LED 27
Monitor AOC LED 27" Q27B3CF2 100Hz
Monitor AOC LED 27
Monitor AOC LED 27
AOC
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:MONAOCMON0175
Kod producenta:Q27B3CF2
Stan magazynowy:
Kod EAN:4038986181464
Waga:8,82 kg
Zasięg skanowania w poziomie:30 - 115 kHz
Typ HD:Quad HD
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1880952
Pokrycie sRGB (typowe):120,8%
Zasięg skanowania (długość):48 - 100 Hz
Regulowana wysokość (max):11 cm
Wyjście na słuchawki:Tak
Zakres kąta nachylenia:-5 - 25°
Podświetlenie LED:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):508,6 mm
Wyjścia słuchawkowe:1
Wtyk słuchawek:3,5 mm
Podstawa dołączona:Tak
Współczynnik kontrastu (typowy):1500:1
Standard gamy kolorów:sRGB
Wersja HDMI:2.0
Współczynik kontrastu (dynamiczny):20000000:1
Zasięg BT.2020:70,1%
Ilość portów HDMI:1
Wbudowany USB hub:Tak
Ekran matowy:Tak
Obsługa funkcji Plug & Play:Tak
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Kąt widzenia w poziomie:178°
Diody LED:Stand-by,Operacje
Waga (z podstawą):5,51 kg
Natywna proporcja obrazu:16:9
Wysokość opakowania:481 mm
Typ podświetlacza:W-LED
Wskaźnik zamglenia:25%
Waga wraz z opakowaniem:8,62 kg
Tryb wyłączenia:0,3 W
Wysokość (bez podstawy):356,7 mm
Szerokość opakowania:820 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Waga (bez podstawy):3,97 kg
Rodzaj opakowania:Pudełko
Szerokość urządzenia (z podstawą):616,6 mm
Szerokość (bez podstawy):616,6 mm
Przewody:Prąd przemienny,HDMI,USB Type-C na USB Type-C
Regulacja pochylenia:Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR):E
Głębokość opakowania:162 mm
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Głębokość (bez podstawy):45,6 mm
Kolor produktu:Czarny
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Maksymalne zasilanie USB:65 W
HDCP:Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania:100 Hz
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
HDMI:Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync:Tak
Kąt widzenia (pionowy):178°
Kształt ekranu:Płaski
Wersja HDCP:2.2
Typ zasilacza:Wewnętrzny
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Twardość powierzchni:3H
Jasność wyświetlacza (typowa):350 cd/m2
Pokrycie Adobe RGB:103,5%
Pobór mocy:35 W
Pokrycie NTSC (typowe):105,3%
Głębokość urządzenia (z podstawą):229,8 mm
DDC/CI:Tak
Długość kabla HDMI:1,5 m
Odłączana podstawa:Tak
Ekran dotykowy:Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Przednia osłona:Czarny
Wyście mocy ac:Tak
Zasilanie USB:Tak
Standard VESA:Tak
Wersja USB hub:3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Pobór mocy (max):135 W
Wbudowane głośniki:Tak
Regulacja wysokości:Tak
Czas odpowiedzi (typowy):1 ms
Ilość portów USB typu C downstream:1
Typ matrycy:IPS
Paleta barw:99%
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Moc wyjściowa (RMS):4 W
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C:Tak
Ilość portów USB Typu A downstream:2
Rozmiar plamki:0,2331 x 0,2331 mm
Ilość głośników:2
Pozycjonowanie na rynku:Dom
Długość przekątnej ekranu (cm):68,6 cm
Gęstość pikseli:109 ppi
Przekątna ekranu:27"