Strona główna » Monitory » Monitory LCD » MONITOR ASUS 24" PA24ACRV ProArt
MONITOR ASUS 24" PA24ACRV ProArt-12627382MONITOR ASUS 24MONITOR ASUS 24MONITOR ASUS 24MONITOR ASUS 24MONITOR ASUS 24MONITOR ASUS 24MONITOR ASUS 24MONITOR ASUS 24
MONITOR ASUS 24" PA24ACRV ProArt-12627382
MONITOR ASUS 24
MONITOR ASUS 24
MONITOR ASUS 24" PA24ACRV ProArt
Asus
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:MONASUMON0148
Kod producenta:PA24ACRV
Stan magazynowy:
Kod EAN:4711387308127
Waga:8,10 kg
Paleta barw:95%
Ilość DisplayPort:2
Pokrycie sRGB (typowe):100%
Oś obrotu:Tak
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość):1
Wyjście na słuchawki:Tak
Obracany:-30 - 30°
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:18 kWh
Wyjścia słuchawkowe:1
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:39 kWh
Wersja HDMI:2.0
Moc wyjściowa (RMS):4 W
Wersja DisplayPort:1.4
Kąt obrotu wokół osi:-90 - 90°
Wysokość (bez podstawy):322,2 mm
Ilość portów HDMI:1
Ilość portów USB Typu A downstream:3
Waga (bez podstawy):3,9 kg
Wysokość opakowania:390 mm
Ilość głośników:2
Szerokość (bez podstawy):539,6 mm
Waga wraz z opakowaniem:8,1 kg
Długość przekątnej ekranu (cm):61 cm
Klasa efektywności energetycznej (SDR):E
Szerokość opakowania:620 mm
Zakres kąta nachylenia:-5 - 23°
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Rodzaj opakowania:Pudełko
Wysokość urządzenia (z podstawą):515,1 mm
Głębokość (bez podstawy):44,6 mm
Głębokość opakowania:127 mm
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Maksymalne zasilanie USB:96 W
Kolor produktu:Czarny
Współczynik kontrastu (dynamiczny):3000:1
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
HDCP:Tak
Wbudowany USB hub:Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju:Tak
Możliwość montażu na ścianie:Tak
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):TCO,Forest Stewardship Council (FSC) Mix,EPEAT Gold
HDMI:Tak
Waga (z podstawą):5,6 kg
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10),DisplayHDR 400
Kąt widzenia (pionowy):178°
Typ podświetlacza:LED
Wersja HDCP:2.2
Technologia wyświetlacza:LCD
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Kensington Lock:Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Jasność wyświetlacza (szczytowa):400 cd/m2
Szerokość urządzenia (z podstawą):539,6 mm
Zasilanie USB:Tak
Obrotowe:Tak
Rozmiar obrazu (w poziomie):52,7 cm
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Pobór mocy:15 W
Rozmiar obrazu (w pionie):29,6 cm
Ilość portów USB typu C downstream:1
Ekran dotykowy:Nie
Regulacja pochylenia:Tak
Standard VESA:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Częstotliwość odświeżania poziomego:15 - 135 kHz
Wbudowane głośniki:Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania:75 Hz
Częstotliwość odświeżania pionowego:48 - 75 Hz
Typ matrycy:IPS
Kształt ekranu:Płaski
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1829124
Jasność wyświetlacza (typowa):350 cd/m2
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C:Tak
Kolor nóżek:Srebrny
Głębokość urządzenia (z podstawą):197,2 mm
Rozmiar plamki:0,2058 x 0,2058 mm
Zużycie energii w trybie energooszczędnym:0,5 W
Standard gamy kolorów:DCI-P3
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Pozycjonowanie na rynku:Edycja zdjęć
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Ekran matowy:Tak
Gęstość pikseli:123 ppi
Wersja USB hub:3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Kąt widzenia w poziomie:178°
Regulacja wysokości:Tak,13 cm
Natywna proporcja obrazu:16:9
Typ HD:Quad HD
Przekątna ekranu:23,8"