Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240
Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240
Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240-16318979
Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240-16318985
Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240-16318981
Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240-16318983
Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240-16318984
Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240-16318982
Monitor Corsair 86,36m (34 cale) XENEON 34WQHD240-16318980
Corsair
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRIZBL
Kod producenta:492594
Stan magazynowy:
Kod EAN:840006689119
Waga:19,80 kg
Klasyfikacja krzywizny ekranu:1800R
Długość kabla HDMI:1,5 m
Typ AMD FreeSync:FreeSync Premium
Czas odpowiedzi (typowy):0,03 ms
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:33 kWh
AMD FreeSync:Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:33 kWh
Pozycjonowanie na rynku:Gaming
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Gęstość pikseli:110 ppi
Typ HD:WQXGA
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Wyjście na słuchawki:Tak
Maksymalne zasilanie USB:15 W
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Wersja HDMI:2.1
Technologia High Dynamic Range (HDR):DisplayHDR 400 Tak Black
Wersja DisplayPort:1.4
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Ilość portów HDMI:2
Długość kabla DisplayPort:1,5 m
Przewody:HDMI,Prąd przemienny,USB Type-C,USB Type-A na USB Type-C,DisplayPort
Zasilanie USB:Tak
Kolor produktu:Biały
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
HDMI:Tak
Regulacja wysokości:Tak
Obracany:-30 - 30°
Głębia kolorów:10 bit
Ilość portów USB Typu A downstream:4
Obrotowe:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):86,8 cm
Pobór mocy:33 W
Zakres kąta nachylenia:-7 - 15°
Ekran dotykowy:Nie
Wtyk słuchawek:3,5 mm
Współczynnik kontrastu (typowy):1500000:1
Standard VESA:Tak
Wbudowany USB hub:Tak
Typ matrycy:OLED
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Waga (z podstawą):10,7 kg
Technologia wyświetlacza:QD-OLED
Rozmiar obrazu (w poziomie):81,2 cm
Rozmiar obrazu (w pionie):36 cm
Regulacja pochylenia:Tak
Regulowana wysokość (max):10 cm
OSD:Tak
Podstawa dołączona:Tak
NVIDIA G-SYNC:Tak
Natywna proporcja obrazu:21:9
Maksymalna częstotliwość odświeżania:240 Hz
Ilość DisplayPort:1
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość):1
Kolory wyświetlacza:1.07 biliona kolorów
Przekątna ekranu:34"