Strona główna » Monitory » Monitory LCD » MONITOR IIYAMA LED 23,8" XU2493HS-B6
MONITOR IIYAMA LED 23,8" XU2493HS-B6MONITOR IIYAMA LED 23,8MONITOR IIYAMA LED 23,8MONITOR IIYAMA LED 23,8MONITOR IIYAMA LED 23,8MONITOR IIYAMA LED 23,8MONITOR IIYAMA LED 23,8MONITOR IIYAMA LED 23,8
MONITOR IIYAMA LED 23,8" XU2493HS-B6
MONITOR IIYAMA LED 23,8
MONITOR IIYAMA LED 23,8
IIYAMA
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:MONIIYMON0188
Kod producenta:XU2493HS-B6
Stan magazynowy:
Kod EAN:4948570123834
Waga:4,83 kg
Ekran dotykowy:Nie
Współczynik kontrastu (dynamiczny):80000000:1
Waga (z podstawą):5,1 kg
Standard VESA:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Wbudowane głośniki:Tak
Technologia wyświetlacza:LED
OSD:Tak
Typ matrycy:IPS
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Szerokość urządzenia (z podstawą):539,5 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania:100 Hz
Stojak dołączony:Tak
Kształt ekranu:Płaski
Podstawa dołączona:Tak
Rozmiar obrazu (w poziomie):52,7 cm
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie:178°
Rozmiar obrazu (w pionie):29,6 cm
Języki menu ekranowego:Francuska,Polski,Włoski,Angielski,Japońska,Niemiecki,Holenderski,Rosyjski
Natywna proporcja obrazu:16:9
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Ilość DisplayPort:1
Głębokość urządzenia (z podstawą):209,5 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR):E
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1872767
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Zarządzanie okablowaniem:Tak
Częstotliwość odświeżania poziomego:30 - 115 kHz
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Czas odpowiedzi (typowy):0,5 ms
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju:Tak
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Rozmiar plamki:0,275 x 0,275 mm
Pozycjonowanie na rynku:Biznes
Powierzchnia wyświetlacza:Matowy
Typ HD:Full HD
Pokrycie NTSC (typowe):72%
Pokrycie sRGB (typowe):96%
Kolor nóżek:Czarny
Wyjście na słuchawki:Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Wyjścia słuchawkowe:1
Skrócona instrukcja obsługi:Tak
Ilość portów HDMI:1
Regulacja wysokości:Nie
Przewody:Prąd przemienny,HDMI
Oś obrotu:Tak
Kolor produktu:Czarny
Obracany:45 - 90°
HDCP:Tak
Moc wyjściowa (RMS):4 W
HDMI:Tak
Kąt obrotu wokół osi:0 - 90°
Kąt widzenia (pionowy):178°
Ilość głośników:2
Kensington Lock:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):60,5 cm
Zakres kąta nachylenia:5 - 23°
Obrotowe:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):493 mm
Pobór mocy:16 W
Współczynnik kontrastu (typowy):1300:1
Przekątna ekranu:23,8"