Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Monitor LCD 27" IPS/27U631A-B LG
Monitor LCD 27" IPS/27U631A-B LGMonitor LCD 27Monitor LCD 27Monitor LCD 27Monitor LCD 27Monitor LCD 27Monitor LCD 27Monitor LCD 27Monitor LCD 27Monitor LCD 27Monitor LCD 27
Monitor LCD 27" IPS/27U631A-B LG
Monitor LCD 27
Monitor LCD 27
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRJCFU
Kod producenta:528444
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806096358559
Waga:7,00 kg
Typ pomiaru czasu reakcji:GTG (Gray to Gray)
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Typ matrycy:IPS
Podstawa dołączona:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Kąt widzenia w poziomie:178°
Maksymalna częstotliwość odświeżania:100 Hz
Natywna proporcja obrazu:16:9
Kształt ekranu:Płaski
Wysokość (bez podstawy):362,5 mm
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Waga (bez podstawy):3,8 kg
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Szerokość (bez podstawy):613,2 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą):215 mm
Głębokość (bez podstawy):43,7 mm
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Maksymalne zasilanie USB:15 W
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Rozmiar plamki:0,2331 x 0,2331 mm
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10),HDR Effect
Typ HD:Quad HD
Tryby inteligentne:Energooszczędność
Pokrycie sRGB (typowe):99%
Rodzaj portuUSB upstream:USB Type-C
Wyjście na słuchawki:Tak
Zasilanie USB:Tak
Wyjścia słuchawkowe:1
Specyficzne technologie:Black Stabilizer
Kraj pochodzenia:Chiny
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Ilość portów HDMI:1
Kolor nóżek:Czarny
Wysokość opakowania:450 mm
Regulacja wysokości:Nie
Waga wraz z opakowaniem:5,7 kg
Ilość portów upstream:1
Szerokość opakowania:690 mm
Długość przekątnej ekranu (cm):68 cm
Rodzaj opakowania:Pudełko
Zakres kąta nachylenia:-5 - 20°
Przewody:HDMI
Wysokość urządzenia (z podstawą):454,8 mm
Głębokość opakowania:140 mm
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Kolor produktu:Czarny
Wbudowany USB hub:Tak
Możliwość montażu na ścianie:Tak
Wbudowana kamera/aparat:Nie
HDMI:Tak
Waga (z podstawą):4,4 kg
Kąt widzenia (pionowy):178°
Tryb wyłączenia:0,3 W
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą):613,2 mm
Ekran dotykowy:Nie
Standard VESA:Tak
Wbudowane głośniki:Nie
Regulacja pochylenia:Tak
Przekątna ekranu:27"