Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Monitor LCD 32" IPS/32U631A-B LG
Monitor LCD 32" IPS/32U631A-B LGMonitor LCD 32Monitor LCD 32Monitor LCD 32Monitor LCD 32Monitor LCD 32
Monitor LCD 32" IPS/32U631A-B LG
Monitor LCD 32
Monitor LCD 32
LG
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRJCEP
Kod producenta:32U631A-B.AEUQ
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806096358603
Waga:8,50 kg
Głębokość (bez podstawy):45,7 mm
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Ekran dotykowy:Nie
Technologia High Dynamic Range (HDR):HDR Effect,High Dynamic Range 10 (HDR10)
Wbudowany USB hub:Tak
Standard VESA:Tak
Tryby inteligentne:Energooszczędność
Waga (z podstawą):6,49 kg
Typ matrycy:IPS
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Tryb wyłączenia:0,3 W
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):80 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą):713,7 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą):513,1 mm
Regulacja pochylenia:Tak
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Napięcie wejściowe AC:230 V
Maksymalna częstotliwość odświeżania:100 Hz
Kształt ekranu:Płaski
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Głębokość urządzenia (z podstawą):236,2 mm
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Rozmiar plamki:0,2727 x 0,2727 mm
Typ HD:Quad HD
Pokrycie sRGB (typowe):99%
Wyjście na słuchawki:Tak
Napięcie wyjściowe adaptera AC:19 V
Kraj pochodzenia:Chiny
Typ pomiaru czasu reakcji:GTG (Gray to Gray)
Wysokość opakowania:591,8 mm
Kąt widzenia w poziomie:178°
Waga wraz z opakowaniem:4,26 kg
Natywna proporcja obrazu:16:9
Szerokość opakowania:800,1 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:31 kWh
Rodzaj opakowania:Pudełko
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:39 kWh
Głębokość opakowania:160 mm
Wysokość (bez podstawy):419,1 mm
Kolor produktu:Czarny
Waga (bez podstawy):5,4 kg
HDMI:Tak
Szerokość (bez podstawy):713,7 mm
Kąt widzenia (pionowy):178°
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Przekątna ekranu:31,5"